Náš vlastní in-ear systém
Používáme in-ear monitoring systém (MiPro, T-Bone, Behringer), aktivní stageboxy (dbx DI1), mikrofony s vlastními stojany (AKG P5i, Lewitt LC 440 Pure, Shure SM57) a svou zvukovou pódiovou kabeláž.
Zvuk celé kapely jde do splitterů (Millenium MS8). Ze splitterů jde zvuk z pódia do mixu Soundcraft UI24R pro in-ear monitoring a čistý neupravený zvuk pro zvukaře je ze splitteru vyveden párákem dlouhým asi 3 m (12x XLR značky Cordial).
Signály z páráku:
- zpěv Pavel
- zpěv Míša
- zpěv Dan
- zpěv Milan
- (volný)
- bonga a konga (overhead mic)
- baskytara
- housle
- banjo linka Dan
- sólový SM57 pro banjo a AK
- akustická kytara linka Dan
- akustická kytara linka Milan
- elektrická kytara linka Milan
(Tohle je pro nás preferovaná varianta pro větší hraní na delší čas, když je čas na přípravu nebo když vystupujeme sami. Máme všechno hezky nastavené podle sebe a zvukař si jen do páráku zapojí náš mix.)

